icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wałki

Strzałka w prawo

Wałek do fasad Favorite 25 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek do fasad Favorite 25 cm
44,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Produkt marki Favorite jest przeznaczony do wszystkich rodzajów barwników wodorozcieńczalnych. Doskonale nanosi na ściany farby emulsyjne, lateksowe, silikonowe i akrylowe. Struktura wkładu dobrze wchłania farbę, dlatego wałek umożliwia przeprowadzenie szybkich i czystych prac remontowych – rolka gładko toczy się po malowanej powierzchni, a farba nie kapie.

  Cechy i zalety

  Wałki z poliakrylu równomiernie rozprowadzają farbę na malowanych powierzchniach. Produkt marki Favorite jest przeznaczony do wszystkich barwników wodorozcieńczalnych, doskonale nanosi na ściany farby emulsyjne, lateksowe, silikonowe i akrylowe. Struktura wkładu dobrze wchłania substancję kryjącą, dlatego wałek umożliwia przeprowadzenie szybkich i czystych prac remontowych – rolka gładko toczy się po malowanej powierzchni, a farba nie kapie. Przed przystąpieniem do malowania pamiętaj o dokładnym zabezpieczeniu elementów ogrodzenia lub fasady, które nie będą pokrywane farbą, a mogłyby ulec zabrudzeniu. Do tego celu możesz użyć folii lub taśmy malarskiej – wszystkie akcesoria do malowania oraz inne wymiary wałków znajdziesz w ofercie marki Favorite.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica rdzenia wałka80mm
   Typ runaPoliakryl
   Kod produktu5903479122776