LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek Favorite Girpaint 18 cm

Wałek Favorite Girpaint 18 cm

34,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek Girpaint przeznaczony jest do ochronno-dekoracyjnego malowania ścian wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz budynków. Możesz za jego pomocą dokładnie i precyzyjnie pokryć powierzchnie wykonane z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegieł czy płyt gipsowo-kartonowych. Doskonale sprawdza się do malowania płaszczyzn powłokami emulsyjnymi, akrylowymi, olejnymi i lateksowymi.

   Cechy i zalety

    Wałek Girpaint został wykonany z wytrzymałej tkaniny poliamidowej, która doskonale absorbuje i oddaje farbę dopiero w momencie zetknięcia z malowaną powierzchnią. Dzięki temu emulsja nie rozpryskuje się i nie brudzi mebli lub podłóg, co znacznie ułatwia prace wykończeniowe i pozwala na zachowanie porządku w miejscu remontu. Przeznaczony jest do ochronno-dekoracyjnego malowania ścian wewnątrz pomieszczeń i na zewnątrz budynków. Możesz za jego pomocą dokładnie i precyzyjnie pomalować powierzchnie utworzone z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegieł czy płyt gipsowo-kartonowych. Doskonale sprawdza się do pokrywania ścian wszelkiego rodzajami powłokami emulsyjnymi, akrylowymi, olejnymi i lateksowymi.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka62mm
     Typ runaPoliamid
     Kod produktu5903479128204