icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek Favorite Girpaint 25 cm

Wałek Favorite Girpaint 25 cm

33,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek Girpaint doskonale nadaje się do malowania farbami emulsyjnymi, akrylowymi oraz lakierami i produktami z dodatkiem żywic. Został wykonany z wytrzymałej tkaniny poliamidowej, która nie gubi włosia jak pędzel, a długość runa jest odpowiednia do wszystkich gęstości farb. Produkt znacznie ułatwia wykonywanie czynności wykończeniowych i znacznie przyspiesza malowanie ścian.

   Cechy i zalety

    Wałek Girpaint doskonale nadaje się do malowania farbami emulsyjnymi, akrylowymi oraz lakierami i produktami z dodatkiem żywic. Został wykonany z wytrzymałej tkaniny poliamidowej, która nie gubi włosia tak jak pędzel, a długość runa jest odpowiednia do wszystkich gęstości farb. Produkt ułatwia wykonywanie czynności wykończeniowych i znacznie przyspiesza pracę. Sprawia, że malowanie odbywa się bez wysiłku i jest łatwe dla osób, które nie mają doświadczenia w czynnościach remontowych. Wałek posiada wymienne wkłady i wygodną rączkę z mocnego tworzywa. Elementy można oddzielić i połączyć się ze sobą za pomocą zacisku, co pozwala na ich wygodniejsze mycie i sprawną wymianę rolek. Dodatkowe wkłady i inne przydatne akcesoria do malowania ścian znajdziesz wśród wyrobów marki Favorite.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka62mm
     Typ runaPoliamid
     Kod produktu5903479122875