LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek gąbkowy Befaszczot z kuwetą 5 cm

Wałek gąbkowy Befaszczot z kuwetą 5 cm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek gąbkowy będzie odpowiedni do malowania powierzchni zarówno przy użyciu lakieru, jak również farby olejnej. Rolkę wykonano z pianki, która charakteryzuje się dużą chłonnością i zapobiega powstawaniu nieestetycznych wybrzuszeń oraz pęcherzyków. W zestawie z wałkiem otrzymasz także kuwetę – dzięki czemu oszczędzisz sobie konieczności dokonywania dalszych zakupów.

   Cechy i zalety

    Wałek gąbkowy sprawdzi się podczas malowania gładkich powierzchni – zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Produkt będzie odpowiedni do pokrycia przedmiotu zarówno lakierem, jak również farbą olejną. W zestawie wraz z wałkiem otrzymasz kuwetę, dzięki czemu oszczędzisz sobie konieczności dokonywania dalszych zakupów y. Rolka wykonana z gąbki bardzo dobrze wchłania farbę, przez co nie jest konieczne jej ciągłe maczanie w pojemniku z emulsją. Dodatkowo, pianka poliestrowa zapobiega powstawaniu pęcherzyków – dlatego też pomalowana powierzchnia prezentuje się gładko i bardzo estetycznie. Uchwyt wałka został wykonany z polipropylenu, który pozostaje odporny na szkodliwe działanie środków chemicznych – dzięki czemu na długo zachowa oryginalny kształt i wygląd.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka50mm
     Kod produktu5903479120581