LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek gąbkowy Befaszczot z kuwetą 7 cm

Wałek gąbkowy Befaszczot z kuwetą 7 cm

15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek gąbkowy będzie odpowiedni zarówno do farb olejnych oraz lakierów przygotowanych na bazie rozpuszczalników. Pokryta pianką rolka zmniejsza ryzyko powstania na ścianie pęcherzyków powietrza – dzięki temu pomalowana powierzchnia prezentuje się gładko i estetycznie. W komplecie wraz z wałkiem otrzymasz plastikową kuwetę, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na dodatkowe zakupy.

   Cechy i zalety

    Wałek gąbkowy znajdzie szerokie zastosowanie podczas prac wykończeniowych oraz renowacyjnych. Produkt będzie odpowiedni zarówno do lakierów rozpuszczalnikowych, jak również farb olejnych. Rolka została pokryta gąbką wykonaną z pianki poliestrowej, która zapobiega powstawaniu pęcherzyków powietrza – a pomalowana ściana prezentuje się bardzo gładko i estetycznie. Produkt pozostaje odporny na zbyt szybkie wsiąkanie farby, dzięki czemu nie jest konieczne jego ciągłe maczanie w kuwecie. Plastikowy uchwyt nie odkształca się pod wpływem częstego kontaktu z środkami chemicznymi – przez co zachowuje oryginalny kształt na długi czas. W zestawie wraz z wałkiem otrzymasz kuwetę, w związku z czym oszczędzisz sobie konieczności dokonywania dalszych zakupów.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka70mm
     Kod produktu5903479120734