icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wałki

Strzałka w prawo

Wałek gąbkowy Befaszczot z rączką 12 cm 6 mm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek gąbkowy Befaszczot z rączką 12 cm 6 mm
10,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wałek gąbkowy marki Befaszczot idealnie nadaje się do nanoszenia farb bez celulozy oraz do lakierów rozpuszczalnikowych. Został wykonany ze sztywnej pianki poliuretanowej, która nie gubi nitek ani włosia i zostawia jednolitą warstwę farby. Wałek posiada dobre właściwości chłonne – świetnie absorbuje emulsję i oddaje ją dopiero po zetknięciu ze ścianą – przez to prace malarskie przebiegają szybciej.

  Cechy i zalety

  Wałek gąbkowy marki Befaszczot znacznie przyspieszy prace malarskie w Twoim domu. Idealnie nadaje się do nanoszenia farb bez celulozy oraz do lakierów rozpuszczalnikowych. Został wykonany ze sztywnej pianki poliuretanowej, która nie gubi nitek ani włosia i zostawia jednolitą warstwę farby – bez plam i smug. Wałek zapewnia doskonałe krycie i posiada dobre właściwości chłonne – świetnie absorbuje emulsję i oddaje ją dopiero po zetknięciu ze ścianą – przez to kontakt wałka z farbą jest rzadszy, a prace malarskie przebiegają szybciej. Na ścianach nie tworzą się pęcherzyki powietrza, które powstają przy malowaniu farbami o dużej gęstości. W ofercie firmy znajdziesz wałki do malowania o różnych szerokościach i wykonane z rożnych materiałów, co ułatwia dopasowanie produktów do wymogów prac malarskich w Twoim domu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica rdzenia wałka35mm
   Typ runaPoliuretan
   Kod produktu5903479121236