icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
03.03 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek gąbkowy Befaszczot z rączką 7 cm 6 mm

Wałek gąbkowy Befaszczot z rączką 7 cm 6 mm

9,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek do lakierów i farb rozpuszczalnikowych jest idealnym rozwiązaniem w przypadku malowania na niewielkich powierzchniach – użycie wałka jest znacznie łatwiejsze, szybsze i wydajniejsze niż pokrywanie ścian pędzlem. Poliuretan, z którego została wykonana gąbka, zapewnia jednolite i gładkie toczenie po malowanej powierzchni oraz doskonałe krycie.

   Cechy i zalety

    Mały wałek do lakierów i farb rozpuszczalnikowych jest idealnym rozwiązaniem w przypadku aplikacji substancji kryjącej na niewielkich powierzchniach. Rozmiary produktu sprawiają, że łatwo dociera do trudno dostępnych miejsc – dzięki niemu wygodnie i precyzyjnie wykończysz ścianę w miejscach połączeń, na przykład na styku z sufitem, w wykuszach czy wnękach okiennych. Aby pokryć wszystkie nierówności powierzchni, nakładaj farbę w kierunkach krzyżujących się – malowanie wałkiem jest wówczas znacznie łatwiejsze, szybsze i wydajniejsze niż pokrywanie ścian pędzlem. Poliuretan, z którego została wykonana gąbka, zapewnia jednolite i gładkie toczenie po malowanej powierzchni. Do kompletu możesz dobrać odpowiedniej szerokości kuwetę, którą znajdziesz w kolekcji profesjonalnych produktów do malowania marki Befaszczot.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka35mm
     Typ runaPoliuretan
     Kod produktu5903479120727