Zobacz więcej Wałki giętkie

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Mini elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wałki giętkie

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek giętki Dremel
Strzałka w prawo

Wałek giętki Dremel

198
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Akcesorium, które pozwoli Ci na wykonanie rozmaitych prac przy użyciu mininarzędzia to wałek giętki, do którego dołączysz różne końcówki szlifierskie czy ściernice, pierścienie lub głowice. Umożliwia precyzję i dojście do trudno dostępnych miejsc – posiada specjalny przewód i uchwyt, które ułatwią Ci operowanie narzędziem.

   Cechy i zalety

    Rozmaite prace szlifierskie na niewielkich obiektach czy powierzchniach możesz wykonać za pomocą wałka giętkiego – jest to przystawka, która połączy mininarzędzie z końcówką obrabiającą. Elastyczny przewód sprawia, że zyskujesz łatwość dostępu i możliwość wygodnego operowania urządzeniem. Ergonomiczny uchwyt zapewnia precyzję i kontrolę podczas cięcia, szlifowania czy polerowania. Wałek posiada zintegrowany przycisk blokady, dzięki czemu łatwo i szybko wymienisz wyposażenie dodatkowe. Tego typu urządzenie przyda się w wielu warsztatach rzemieślniczych, ponieważ znacznie ułatwi wykonywanie detali – na przykład zdobień. Wykorzystasz wałek do pracy w metalu, szkle, drewnie i PCV – jest uniwersalną przejściówką między urządzeniem wielofunkcyjnym, a końcówkami do obróbki.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaDremel
     Liczba sztuk1
     Długość produktu305mm
     Szerokość produktu100mm
     Wysokość produktu100mm
     Waga produktu210g
     Rodzaj opakowaniaOpakowanie
     Kod produktu8710364054992