LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek midi do fasad Favorite 15 cm

Wałek midi do fasad Favorite 15 cm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek Midi został wykonany ze specjalnego tworzywa, które dobrze wchłania i oddaje farbę, przez to malowanie staje się dużo łatwiejsze do wykonania, a remontowane pomieszczenie do utrzymania w czystości. Gęste runo z poliakrylu nadaje się doskonale do wielu rodzajów farb – świetnie rozprowadza substancje fasadowe, akrylowe, lateksowe, emulsyjne, silikonowe oraz silikatowe.

   Cechy i zalety

    Wałek Midi został wykonany ze specjalnego tworzywa, które dobrze wchłania i oddaje farbę, przez co malowanie staje się dużo łatwiejsze do wykonania, a remontowane pomieszczenie do utrzymania w czystości. Gęste runo z poliakrylu nadaje się doskonale do wielu rodzajów farb – świetnie rozprowadza substancje fasadowe, akrylowe, lateksowe, emulsyjne, silikonowe oraz silikatowe. Dzięki tej uniwersalności możesz wykonać prace wykończeniowe na ścianach o różnej strukturze tym samym narzędziem – wałek szczególnie polecany jest do malowania porowatych, strukturalnych powierzchni, na których zapewnia dobre krycie. W ofercie marki Favorite znajdziesz także wałki wykonane z innych materiałów, dzięki czemu łatwo dopasujesz produkty do wymogów remontu w Twoim domu.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka38mm
     Typ runaPoliakryl
     Kod produktu5903479121465