icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wałki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek midi Favorite Girpaint 10 cm

Wałek midi Favorite Girpaint 10 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Powierzchnia wałka do malowania Girpaint powstała w tworzywa poliamidowego, które doskonale rozprowadza na sufitach, ścianach i fasadach budynków farby emulsyjne, akrylowe oraz lakiery i substancje z dodatkiem żywic. Ze względu na doskonałe właściwości chłonne jest polecany do malowania pomieszczeń prywatnych i biurowych.

  Cechy i zalety

  Farby dyspersyjne, czyli rozcieńczane w wodzie, powinny być nakładane na ścianę za pomocą wyrobów z tworzyw sztucznych. Powierzchnia wałka do malowania Girpaint powstała w tworzywa poliamidowego, które doskonale rozprowadza na sufitach, ścianach i fasadach budynków farby emulsyjne, akrylowe oraz lakiery i substancje z dodatkiem żywic. Ze względu na jego doskonałe właściwości chłonne jest polecany do malowania pomieszczeń prywatnych i biurowych – farba wnika w wałek i nie chlapie ani nie rozpryskuje się podczas pracy, co sprawia, że łatwiej można utrzymać remontowane miejsca w czystości. Po zużyciu rolki możesz łatwo wymienić ją na nowy wkład, który montuje się na zaciski – dodatkowe rolki i akcesoria znajdziesz w ofercie marki Favorite.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica rdzenia wałka36mm
   Typ runaPoliamid
   Kod produktu5903479120994