icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 1.10 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wałki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek midi Favorite Syntex 10 cm

Wałek midi Favorite Syntex 10 cm

23,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wałek Midi Syntex posiada długie, gęste runo, które doskonale sprawdza się przy pokrywaniu ścian strukturalnych lub nieregularnie wykończonych. Został wykonany w włókna poliakrylowego, które cechują dobre właściwości chłonne – tkanina ogranicza skapywanie farby z wałka, dzięki czemu prace remontowe stają czystsze, a zużycie farby bardziej oszczędne.

  Cechy i zalety

  Sznurkowy wałek malarski o długim włosiu przeznaczony jest do malowania chropowatych i nierównych powierzchni – wałek Midi Syntex posiada długie, gęste runo, które doskonale sprawdza się przy pokrywaniu tynków strukturalnych lub ścian nieregularnie wykończonych, na przykład starych cegieł czy wygładzonego betonu. Produkt został wykonany w włókna poliakrylowego, które cechują dobre właściwości chłonne, co oznacza, że tkanina ogranicza skapywanie farby z wałka – prace remontowe stają czystsze, a zużycie farby mniejsze. Wymiary wałka sprawiają, że będzie on odpowiedni do malowania średniej wielkości płaszczyzn i dotrze także z powodzeniem do trudno dostępnych miejsc. Dzięki bogatej ofercie asortymentu marki Favorite możesz też wybrać rolki o innej długości.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica rdzenia wałka38mm
   Typ runaPoliakryl
   Kod produktu5903479121175