Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek midi Favorite Welur 10 cm

Wałek midi Favorite Welur 10 cm

16,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek Midi Welur jest przyborem, który świetnie sprawdza się w malowaniu średniej wielkości płaszczyzn farbami dwuskładnikowymi, emaliami, lakierami oraz żywicami. Jakość krycia za pomocą tego wałka porównywalna jest do metody natryskowej – powłoka na powierzchni ściany lub sufitu będzie niezwykle gładka i pozbawiona struktury.

   Cechy i zalety

    Wałki z wkładami wykonanymi z weluru nadają się doskonale do lakierów i farb z połyskiem. Wałek Midi Welur to akcesorium malarskie, które sprawdza się w malowaniu średniej wielkości płaszczyzn farbami dwuskładnikowymi, emaliami, lakierami oraz żywicami. Jakość pokrywania tym wałkiem porównywalna jest do metody natryskowej – powłoka na powierzchni ściany lub sufitu będzie bardzo gładka i pozbawiona struktury. Znajduje zastosowanie także w przypadku malowania ścian chłonnych i odpornych na pokrywanie kolorem. Poszycie naturalne wałka charakteryzuje się długą żywotnością oraz odpornością na działanie agresywnych rozpuszczalników. Dzięki dużej wydajności zapewnia oszczędność farby i kosztów prac wykończeniowych. Możesz do niego skompletować różnej długości uchwyty, które znajdziesz w bogatej ofercie marki Favorite.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka34mm
     Typ runaAksamit
     Kod produktu5903479121144