icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wałki

Strzałka w prawo

Wałek midi Favorite Welur 15 cm

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek midi Favorite Welur 15 cm
19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wałek z weluru doskonale nadaje się do malowania gładkich powierzchni z tynku i gładzi. Jest odporny na działanie rozpuszczalnika, dlatego może być używany do gęstych farb, żywic, emalii, lakierów i substancji dwuskładnikowych. Skutecznie aplikuje farbę także na nierównym podłożu, dlatego może także stosowany przez osoby, które nie mają wprawy w malowaniu.

  Cechy i zalety

  Wałek z weluru doskonale nadaje się do malowania gładkich powierzchni z tynku i gładzi. Jest odporny na działanie rozpuszczalnika, dlatego może być używany do farb dwuskładnikowych, żywic, emalii i lakierów. Jeśli wykonujesz prace remontowe codziennie, nie musisz dokładnie czyścić rolki, kiedy kończysz malowanie. Wystarczy, że wałek zawiniesz w folię lub worek i okleisz taśmą malarską. Krótkie poszycie doskonale nadaje się do gładkich powierzchni, takich jak gładzie i tynki. Skutecznie aplikuje farbę także na nierównym podłożu, dlatego może być używany także przez osoby, które nie mają wprawy w malowaniu. Produkt posiada także wygodną rączkę z tworzywa oraz ocynkowanego drutu, który jest odporny na korodowanie. W ofercie firmy znajdziesz także uzupełniające rolki i przydatne do malowania akcesoria.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   Średnica rdzenia wałka34mm
   Typ runaAksamit
   Kod produktu5903479121410