icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl
icon
Najbliższa niedziela 3.12 jest niedzielą niehandlową. Zapraszamy do zakupów na castorama.pl

Zobacz więcej Wałki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo

Wałki

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek patentowy syntetyczny

Wałek patentowy syntetyczny

60,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek patentowy syntetyczny z pewnością zadowoli Cię swoją wysoką funkcjonalnością. Za jego pomocą będziesz bowiem w stanie malować swoje ściany i sufity w wyjątkowo precyzyjny sposób – wyposażony został w dźwignię umożliwiającą tworzenie odcięć. Wykonany z poliakrylu cechuje się znakomitą wytrzymałością oraz idealnie rozprowadza farbę.

   Cechy i zalety

    Wałek patentowy syntetyczny przeznaczony jest do precyzyjnego malowania ścian oraz sufitów. Znajdzie więc zastosowanie podczas samodzielnego przeprowadzania remontów w Twoim mieszkaniu. Wyposażony został w specjalną dźwignię, która umożliwia tworzenie odcięć, czyli pozwala na wykonywanie idealnie równych pasków w dowolnych kolorach. Tym sposobem będziesz w stanie własnoręcznie tworzyć rozmaite dekoracje w swoich pomieszczeniach. Produkt powstał z poliakrylu, czyli materiału wytwarzanego syntetycznie – idealnie nadaje się on do malowania, ponieważ doskonale rozprowadza większość rodzajów farb. W naszej ofercie znajdziesz także inne wałki malarskie, które ułatwią wykonywanie prac remontowych – spośród nich wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka52mm
     Typ runaPoliakryl
     Kod produktu4002168768002