Zyskaj do 200 zł rabatu na całe zakupy online! Sprawdź szczegóły akcji tutaj >>

icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wałki do malowania, urządzenie do czyszczenia wałka

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Wałki malarskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek welurowy Favorite 18 cm

Wałek welurowy Favorite 18 cm

22,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek z rolką wykonaną z weluru przeznaczony jest do pokrywania emulsją gładkich powierzchni z tynku, płyt kartonowo-gipsowych czy gładzi. Jest wytrzymały na działanie rozpuszczalników, dlatego świetnie nadaje się do żywic, emalii, lakierów oraz farb dwuskładnikowych do malowania konstrukcji stalowych i żeliwnych. Dobrze pokrywa lakierami aluminium, miedź oraz powierzchnie ocynkowane.

   Cechy i zalety

    Wałek z rolką wykonaną z weluru jest przeznaczony do skutecznego pokrywania emulsją gładkich powierzchni z tynku, płyt kartonowo-gipsowych czy gładzi. Jest wytrzymały na działanie rozpuszczalników, dlatego nadaje się do żywic, emalii, lakierów oraz farb dwuskładnikowych do malowania konstrukcji stalowych i żeliwnych. Dobrze pokrywa lakiem aluminium, miedź oraz powierzchnie ocynkowane. Naturalne włókno dociera do każdego zagłębienia wymagających podłoży, takich jak beton, tynk i drewno – pozostawia gładką, jednolitą powierzchnię bez plam czy smug. Może być używany także przez osoby, które nie mają wprawy w malowaniu. W ofercie firmy znajdziesz także rolki o innych szerokościach oraz niezbędne do malowania akcesoria.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica rdzenia wałka58mm
     Typ runaAksamit
     Kod produktu5903479121878