Zobacz więcej Pace budowlane

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Pace budowlane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wałek z kolcami Comensal drobny 250 mm

Wałek z kolcami Comensal drobny 250 mm

79,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wałek znajdzie swoje zastosowanie przy pracach budowlanych. Za pomocą wałka możesz szybko i sprawnie wykonać odpowietrzanie wylewek. Do produktu możesz z łatwością zamocować kij teleskopowy, dzięki czemu ułatwisz sobie wykonywanie pracy. W naszej ofercie są także dostępne inne produkty, przydatne podczas prac budowlanych.

   Cechy i zalety

    Podczas wykonywania prac, związanych głównie z remontem lub budową na terenie Twojego gospodarstwa domowego zastosujesz wałek z kolcami. Za pomocą produktu przede wszystkim w odpowiedni sposób odpowietrzysz wylewki samopoziomujące. Wówczas podłoże zyska jednolitą strukturę i odpowiednią nośność. Wałek został wyposażony w specjalny uchwyt, który został doskonale wyprofilowany, w związku z czym będzie stabilnie leżał w Twojej dłoni. Jednakże do uchwytu możesz z łatwością zamocować kij teleskopowy, dzięki któremu znacząco usprawnisz wykonywanie swojej pracy, zapewniając sobie komfort. W zaprezentowanej ofercie nabędziesz również inne rodzaje wałków, które okażą się niezwykle przydatne podczas prac budowlanych w Twoim mieszkaniu.

     Specyfikacja techniczna

     Typ produktuWałek do odpowietrzania wylewek
     MarkaComensal
     Długość kolców14mm
     Długość uchwytu130mm
     Szerokość wałka250mm
     Kod produktu5902060001520