Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wapno do bielenia drzew Agrecol 1,2 kg

Wapno do bielenia drzew Agrecol 1,2 kg

5,98
/ szt.
4,98
/ kg

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

    Wapno do bielenia drzew Agrecol to produkt charakteryzujący się dobrą przyczepnością. Ma na celu ochronić drzewa oraz odkwasić glebę. Zabezpiecza ziemię jesienią w okresie po zakończeniu wegetacji lub wczesną wiosną przed jej rozpoczęciem. Chroni pnie drzew w stanie bezlistnym, w sezonie zimowym, czyli mniej więcej od grudnia do marca.

      Cechy i zalety

        Wapno do bielenia drzew Agrecol 1,2 kg to produkt, który wykorzystasz zarówno do odkwaszania gleby, jak i bielenia pni drzew. Niezwykle pomocny okaże się zwłaszcza w okresie przejściowym pomiędzy późną jesienią, zimą a wiosną. Wapno ochroni korę drzew przed szkodnikami jesienią i zimą, a wiosną przed rozgrzewającym działaniem promieni słonecznych. Obszar zastosowania produktu to gleby oraz drzewa. Wapno do bielenia drzew Agrecol charakteryzuje dobra przyczepność. Preparat odkwasza glebę, dzięki czemu doskonale przygotowuje podłoże pod sadzenie rozmaitej roślinności. Pnie drzew najlepiej bielić w sezonie zimowym (od grudnia do marca). W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór preparatów do ochrony roślin.

        • Dobra przyczepność
        • Chroni drzewa
        • Odkwasza gleby

        Specyfikacja techniczna

        Waga produktu1.2kg
        Rodzaj opakowaniaSztuka
        MarkaAgrecol
        Liczba sztuk w opakowaniu1
        Typ produktuWapno
        Typ pojemnikaTorba
        Grupa kolorystycznaBiały
        MateriałWapno
        Instrukcje użytkowaniaGleby - jesienią (po zakończeniu wegetacji) lub wczesną wiosną (przed rozpoczęciem wegetacji); pnie drzew - drzewa w stanie bezlistnym, w sezonie zimowym (od grudnia do marca)
        Obszar zastosowaniaZewnętrzne
        PrzeznaczenieGleby oraz drzewa
        Kod produktu5902341002932