icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Środki do pielęgnacji roślin

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wapno do bielenia drzew Agrecol 1,2 kg

Wapno do bielenia drzew Agrecol 1,2 kg

5,98
/ szt.
4,98
/ kg
z VAT 8%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wapno do bielenia drzew Agrecol to produkt charakteryzujący się dobrą przyczepnością. Ma na celu ochronić drzewa oraz odkwasić glebę. Zabezpiecza ziemię jesienią w okresie po zakończeniu wegetacji lub wczesną wiosną przed jej rozpoczęciem. Chroni pnie drzew w stanie bezlistnym, w sezonie zimowym, czyli mniej więcej od grudnia do marca.

   Cechy i zalety

    Wapno do bielenia drzew Agrecol 1,2 kg to produkt, który wykorzystasz zarówno do odkwaszania gleby, jak i bielenia pni drzew. Niezwykle pomocny okaże się zwłaszcza w okresie przejściowym pomiędzy późną jesienią, zimą a wiosną. Wapno ochroni korę drzew przed szkodnikami jesienią i zimą, a wiosną przed rozgrzewającym działaniem promieni słonecznych. Obszar zastosowania produktu to gleby oraz drzewa. Wapno do bielenia drzew Agrecol charakteryzuje dobra przyczepność. Preparat odkwasza glebę, dzięki czemu doskonale przygotowuje podłoże pod sadzenie rozmaitej roślinności. Pnie drzew najlepiej bielić w sezonie zimowym (od grudnia do marca). W ofercie sklepów Castorama czeka na Ciebie szeroki wybór preparatów do ochrony roślin.

    • Dobra przyczepność
    • Chroni drzewa
    • Odkwasza gleby

    Specyfikacja techniczna

    Waga produktu1200g
    Typ opakowaniaszt.
    Kod produktu5902341002932