Zobacz więcej Węże do gazu

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Węże elastyczne

Strzałka w prawo

Węże do gazu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż do sprężonego powietrza fi 10 mm 20 bar

Wąż do sprężonego powietrza fi 10 mm 20 bar

9,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wąż do sprężonego powietrza to doskonałe uzupełnienie Twoich urządzeń pneumatycznych. Dzięki niemu skierujesz sprężony przez maszynę gaz lub wodę w wybrane przez siebie miejsce. Produkt zaprojektowano tak, by wytrzymał wysokie ciśnienie przepływającego powietrza lub płynu i zapewnił Ci komfortową oraz bezpieczną pracę. Element jest prosty w montażu, szybko zamocujesz go w przeznaczonym do tego miejscu.

   Cechy i zalety

    Do prawidłowego odpływu powietrza lub wody z Twoich urządzeń pneumatycznych możesz wykorzystać zaprezentowany tutaj wąż. Produkt został wykonany z wytrzymałego materiału, dzięki czemu wytrzyma wysokie ciśnienie przepływającego przez niego gazu oraz wody, a także będzie odporny na różne uszkodzenia. Wyrobowi nie zaszkodzą także duże wahania temperatur, wykonywanie obowiązków z jego użyciem jest bezpieczne i komfortowe. Nie zniszczysz go w czasie pracy, wąż zachowa swoją użyteczność oraz właściwości przez długi czas. Element jest niezwykle prosty w instalacji, dzięki czemu szybko zamontujesz go do wybranego przez siebie urządzenia. Odpowiedni projekt oraz wykonanie gwarantują, że wykorzystasz produkt w wielu różnych sytuacjach.

     Specyfikacja techniczna

     Głębokość produktu120mm
     Maksymalna temperatura robocza70°C
     Maksymalne ciśnienie robocze20bar
     Minimalna temperatura robocza-30°C
     MateriałKauczuk EPDM, kauczuk naturalny (NR) i kauczuk butadienowo-styrenowy (SBR)
     Kod produktu3663602240570