Zobacz więcej Węże ogrodowe

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Nawadnianie ogrodu

Strzałka w prawo

Węże i wózki

Strzałka w prawo

Węże ogrodowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż Hozelock Tricoflat 25 mm

Wąż Hozelock Tricoflat 25 mm

7,98
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wyposażenie, które pomoże Ci w tłoczeniu wody i innych cieczy, to prezentowany wąż z serii Tricoflat. Jego płaska budowa pozwala go łatwo przechowywać i przenosić. Możesz wykorzystać go zarówno w swoim gospodarstwie rolnym czy na zwykłej działce, ale także w profesjonalnym przedsiębiorstwie ogrodniczym czy zakładzie przemysłowym.

   Cechy i zalety

    Do odprowadzania ścieków i innych zadań specjalnych może przydać Ci się prezentowany wąż techniczny. Płaska budowa sprawia, że jest on szczególnie łatwy i wygodny do przenoszenia, a także zajmuje niewiele miejsca podczas przechowywania. Wąż z serii Tricoflat posłuży Ci do transportowania płynów o różnym składzie chemicznym, które są pompowane – nadaje się do przepływu pod niskim ciśnieniem. Taki rodzaj szlaucha może być przydatny podczas zalania, ale także do nawadniania pola czy odprowadzania brudnej wody z pomieszczeń, gdzie hodowane są zwierzęta. Wąż został wykonany z trzech warstw PCV i wzmocniony dodatkowo włóknem poliestrowym, co zapewnia mu odpowiednią trwałość i odporność na skład chemiczny płynów czy temperaturę powietrza, jaka panuje w danym miejscu.

    • Sprzedaż na metry bieżące

    Specyfikacja techniczna

    Średnica produktu25mm
    PrzeznaczenieDo ogólnego użytku w ogrodzie, na działce
    SeriaTricoflat
    Typ węża3-warstwowy wzmocniony wąż
    Maksymalne ciśnienie robocze30bar
    Kod produktu3601652313752