LOTERIA URODZINOWA! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż pneumatyczny Airpress profesjonalny 10 m
Strzałka w prawo

Wąż pneumatyczny Airpress profesjonalny 10 m

168
/ szt.
16,80
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Profesjonalny zbrojony wąż pneumatyczny z zakutymi szybkozłączami. Przewód o średnicy wewnętrznej 8 mm, o długości 10 metrów. Wąż jest odporny na niskie i wysokie temperatury, dzięki temu może znaleźć zastosowanie również poza warsztatem. Jest to niezastąpione narzędzie w każdym warsztacie, zakładzie produkcyjnym oraz prywatnym garażu.

   Cechy i zalety

    Węże gumowe zbrojone oplotem z włókna charakteryzują się niezwykłą elastycznością a zarazem wytrzymałością do 20 bar. Nawet w niskich temperaturach zachowują nadal swoją elastyczność ułatwiając użytkownikowi przemieszczanie się z narzędziem oraz umożliwia wykorzystanie 100% długości węża. Węże gumowe są w standardzie uzbrojone we wtyk i szybkozłącze typu EURO. Bezpośrednio do zakuć zamontowane są sprężyny zapobiegające załamywaniu się węża. Średnica wewnętrzna 8 mm pozwala na przesyłanie ponad 400 l sprężonego powietrza na minutę. Szczególnie polecane do zasilania narzędzi pneumatycznych, pistoletów do przedmuchu czy pistoletów natryskowych. Gumowe węże nie powodują zarysowań dlatego użytkowanie ich jest bezpieczne w warsztatach samochodowych.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu8mm
     Maksymalne ciśnienie robocze20bar
     MateriałTworzywo sztuczne
     Kod produktu8712418006940