Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż spiralny 4Pro 1/4" 10 m
Strzałka w prawo

Wąż spiralny 4Pro 1/4" 10 m

148
/ szt.
14,80
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wąż pneumatyczny znajdzie swoje zastosowanie podczas doprowadzania sprężonego powietrza do urządzeń pneumatycznych w Twoim garażu. Z uwagi na to, że element ma doskonałą długość, możesz nim wygodnie poruszać w trakcie stosowania produktu. W prezentowanej ofercie są także dostępne kompresory pod które z powodzeniem podłączysz wąż.

   Cechy i zalety

    Wąż pneumatyczny jest produktem, który znajdzie swoje praktyczne zastosowanie, w szczególności przy pracach skoncentrowanych na pneumatyce. Element warto posiadać w swoim przydomowym warsztacie, ponieważ jest bardzo praktyczny. Za pomocą węża możesz z łatwością doprowadzić z kompresora stężone powietrze do urządzeń takich jak pistolet przedmuchowy lub natryskowy. Istotną zaletą jest znakomita długość elementu, która pozwoli Ci wygodnie nim manewrować podczas swojej pracy, co zapewni Ci doskonały komfort. Dodatkowo z racji tego, że element jest wykonany z poliuretanu – trwałego materiału, będzie Ci służyć przez wiele lat. Wśród naszego szerokiego asortymentu możesz również odnaleźć inne produkty, dzięki którym usprawnisz prace warsztatowe.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura pracy70.00°C
     Maksymalne ciśnienie robocze12bar
     Minimalna temperatura pracy-20.00°C
     KolorNiebieski
     MateriałPoliuretan (PU)
     Kod produktu5907811640256