Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż spiralny 4Pro 1/4" 15 m

Wąż spiralny 4Pro 1/4" 15 m

158
/ szt.
10,53
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  To dzięki temu produktowi można w szybki sposób zapewnić odpowiednie zasilenie urządzeniom oraz instalacjom pneumatycznym. Wąż charakteryzuje się dużą trwałością na oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych oraz eksploatacyjnych, na przykład ścierania. Dzięki temu zachowa swoją niezmienioną jakość pracy przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Prezentowany w tym miejscu wąż spiralny jest praktycznym produktem o szerokim zakresie zastosowania. To dzięki niemu można w szybki sposób zapewnić odpowiednie zasilenie urządzeniom oraz instalacjom pneumatycznym. Produkt wyróżnia się dużą odpornością na oddziaływanie niekorzystnych czynników, więc idealnie sprawdzi się podczas trudnych warunków pracy, na przykład w przypadku zmiennych temperatur. Wysoka elastyczność sprawia, że w szybki sposób można dopasować jego długość oraz kształt do potrzeb użytkowników. Dzięki dużej trwałości produkt nie straci na swojej jakości pracy przez długi czas. Dlatego znajdzie swoje zastosowanie w warsztatach samochodowych, garażach lub w zakładach przemysłowych. Wąż został wykonany z lekkiego poliuretanu, co pozwala na jego szybki i prosty transport oraz magazynowanie.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu (jednostki imperialne)¼"
     Maksymalna temperatura pracy74.00°C
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     Minimalna temperatura pracy-40.00°C
     MateriałPoliuretan (PU)
     Kod produktu5907811640263