Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż spiralny 4Pro 3/8" 10 m

Wąż spiralny 4Pro 3/8" 10 m

188
/ szt.
18,80
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wąż spiralny jest produktem przeznaczonym do zasilania pneumatycznych obwodów znajdujących się w narzędziach oraz innych układach. Produkt wyróżnia się wysoką elastycznością, dzięki czemu dopasowuje swoją długość do potrzeb użytkownika. Spiralny kształt minimalizuje ryzyko splątania, więc charakteryzuje się dużą łatwością użytkowania oraz jego magazynowania.

   Cechy i zalety

    Oferowany w tym miejscu wąż spiralny jest produktem służącym do zasilenia pneumatycznych obwodów narzędzi oraz instalacji pneumatycznych. Produkt wyróżnia się dużą odpornością na ścieranie oraz oddziaływanie niekorzystnych czynników zewnętrznych, na przykład w przypadku zmiennych temperatur. Niezwykle wytrzymały wąż może zostać użyty w trudnych warunkach pracy, zachowując swoją niezmienioną jakość przez długi czas. Jego spiralny kształt minimalizuje ryzyko splątania, więc jego użytkowanie jest wygodne oraz łatwe. Elastyczne właściwości produktu sprawiają, że można go użyć w różnych miejscach oraz urządzeniach. Wąż został wykonany z lekkiego tworzywa – poliuretanu, co pozwala na jego szybki transport oraz magazynowanie.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura pracy74.00°C
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     Minimalna temperatura pracy-40.00°C
     MateriałPoliuretan (PU)
     Kod produktu5907811640508