Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż spiralny 4Pro 3/8" 15 m

Wąż spiralny 4Pro 3/8" 15 m

238
/ szt.
15,87
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Oferowany wąż jest przeznaczony do zasilenia urządzeń oraz instalacji pneumatycznych umiejscowionych w warsztatach samochodowych lub w niewielkich zakładach przemysłowych. Produkt wyróżnia się dużą elastycznością oraz trwałością, więc jego wygląd i właściwości nie ulegną zmianie przez długi czas. Wąż jest idealny do pracy w trudnych warunkach, na przykład podczas wysokich lub niskich temperatur.

   Cechy i zalety

    Dzięki wężowi spiralnemu można zasilić urządzenia oraz instalacje pneumatyczne. Produkt zapewnia odpowiednią jakość pracy przez długi czas. Wąż wyróżnia się dużą odpornością na oddziaływanie czynników zewnętrznych oraz mechanicznych, dzięki czemu nie ulegnie uszkodzeniom w wyniku ścierania, oddziaływania zmiennych temperatur lub częstej wilgoci. Spiralny kształt minimalizuje ryzyko splątania, więc jego użytkowanie nie sprawi większych problemów. Wysoka elastyczność umożliwia dopasowanie jego długości do potrzeb użytkownika. Wąż został wykonany z lekkiego poliuretanu, dzięki czemu jego transport oraz magazynowanie jest wyjątkowo łatwe. W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór węży spiralnych, co pozwoli Ci na podjęcie odpowiedniej decyzji zakupu.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalna temperatura pracy74.00°C
     Maksymalne ciśnienie robocze10bar
     Minimalna temperatura pracy-40.00°C
     MateriałPoliuretan (PU)
     Kod produktu5907811640515