Zobacz więcej Węże techniczne

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia pneumatyczne

Strzałka w prawo

Węże techniczne

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wąż Stanley 6 x 11 mm 20 m

Wąż Stanley 6 x 11 mm 20 m

118
/ szt.
5,90
/ m
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wąż posłuży Ci w szczególności do szczelnych połączeń narzędzi pneumatycznych z kompresorami. Element przede wszystkim jest wystarczająco długi, co daje Ci możliwość wygodnego manewrowania produktem. Ponadto powłoka węża została wykonana z PVC – odpowiednio wytrzymałego materiału, dlatego też element posłuży Ci przez lata.

   Cechy i zalety

    Prezentowany w naszej ofercie wąż posłuży Ci przede wszystkim w trakcie prac wymagających zastosowania narzędzi pneumatycznych. Produkt będzie doskonałym dodatkiem do wyposażenia Twojego przydomowego warsztatu lub garażu. Element przyda się do przedłużenia odległości między miejscem, gdzie wykonujesz pracę, a kompresorem - zapewnisz sobie doskonały komfort. Z uwagi na to, że powłoka węża została wykonana z PVC – materiału, charakteryzującego się znakomitą trwałością, wąż pozostanie w doskonałym stanie i posłuży Ci przez wiele lat. Istotną zaletą produktu jest jego elastyczność – możesz wygodnie manewrować elementem. W zaprezentowanej ofercie są także dostępne inne produkty, niezwykle przydatne podczas prac warsztatowych.

     Specyfikacja techniczna

     Maksymalne ciśnienie robocze20bar
     MateriałPolichlorek winylu (PCV)
     Kod produktu8016738708721