LOTERIA CASTODAYS! Zrób zakupy i weź udział w loterii. Sprawdź szczegóły >>

Zobacz więcej Płyny, oleje i smary

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Płyny, oleje i smary

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wazelina techniczna 60 ml

Wazelina techniczna 60 ml

17,98
/ szt.
299,67
/ l
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wazelina techniczna to wyrób, który przeznaczony jest do pielęgnacji i konserwowania elementów układów mechanicznych. Produkt doskonale się sprawdzi jako środek przeciw przymarzaniu uszczelek w samochodzie. Nadaje się także do węzłów tarcia o lekkim natężeniu. Wazelina zabezpiecza przed ścieraniem i szkodliwym wpływem składników pogodowych.

   Cechy i zalety

    Wazelina techniczna to preparat smarująco-konserwujący o uniwersalnym zastosowaniu. Dostępny jest w plastikowej tubie z cienkim i długim zakończeniem, za pomocą którego będziesz mógł dotrzeć w trudno dostępne miejsca. Produkt ma działanie ochronne, pielęgnuje i zabezpiecza przed ścieraniem się elementów mechanizmu oraz przed szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych. Doskonale się nada do różnego rodzaju uszczelek wykonanych ze skóry lub gumy. Możesz go użyć jako środka zapobiegającego przymarzaniu, np. gumowych uszczelek w swoim samochodzie. Nada się także do lekko obciążonych węzłów tarcia. W ofercie znajdziesz również szeroką gamę preparatów o podobnych właściwościach, dzięki czemu z pewnością znajdziesz odpowiadający potrzebom produkt.

     Specyfikacja techniczna

     Kod produktu5901828391248