icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
10.03 niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wełna mineralna

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja cieplna

Strzałka w prawo

Wełna mineralna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wełna Isover KT40 100 mm 10,32 m2
Strzałka w prawo

Wełna Isover KT40 100 mm 10,32 m2

21,98
/ m²
226,83
/ rol.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wełna Isover KT40 stanowi doskonałą izolacją cieplną oraz akustyczną. Przeznaczona jest do wykorzystania jako docieplenie podłóg, stropów pomiędzy legarami, stropodachów wentylowanych, konstrukcji szkieletowych – drewnianych i stalowych oraz poddaszy. Włókno szklane, z którego jest wykonana, jest materiałem paroprzepuszczającym i ognioodpornym, dzięki czemu wełna zapobiega zawilgoceniu pomieszczeń, a w razie pożaru powstrzymuje rozprzestrzenianie się ognia. . Oszczędzajmy energię - Dodatkowe ocieplenia może przyczynić się do zmniejszenia strat ciepła przez ściany, dach, okna i drzwi, co może pomóc w zmniejszeniu zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Wełna Isover KT40 to produkt stanowiący doskonałą izolację cieplną oraz akustyczną sprawdzający się na różnych powierzchniach. Nadaje się do wykorzystania jako docieplenie poddaszy użytkowych i nieużytkowych, podłóg, stropów pomiędzy legarami, stropodachów wentylowanych, a także konstrukcji szkieletowych – drewnianych i stalowych. Wykonana jest z włókna szklanego, które charakteryzuje się szeregiem właściwości – przede wszystkim wysoką ognioodpornością, dzięki czemu zapewnia zmniejszenie strat materialnych w wyniku pożaru, zatrzymując jego rozprzestrzenianie się. Materiał stanowi także doskonałą barierę tłumiącą dźwięki pochodzące z otoczenia budynku, więc zapewni w Twoim domu ciszę i spokój. Wełna, zapobiegając uciekaniu ciepła, wpływa na obniżenie kosztów ogrzewania mieszkania, a także ogranicza emisję dwutlenku węgla, przyczyniając się do poprawy stanu atmosfery, a tym samym środowiska naturalnego.

    • Dobre właściwości termiczne
    • Tłumi hałas
    • Naturalna wełna mineralna z włókna szklanego

    Specyfikacja techniczna

    Długość (m)8.6m
    Szerokość (m)1.2m
    Grubość produktu100mm
    Waga produktu11.15kg
    Pokrycie10.32m²
    MateriałWełna szklana
    Przewodność cieplna0.04W/m²K
    Wartość R (opór cieplny)2.5m²K/W
    Kod produktu5901644641015