icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl
icon
25.02 - niedziela niehandlowa. Kupuj na castorama.pl

Zobacz więcej Wełna mineralna

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja cieplna

Strzałka w prawo

Wełna mineralna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wełna Isover KT40 150 mm 7,38 m2
Strzałka w prawo

Wełna Isover KT40 150 mm 7,38 m2

18,98
/ m²
140,07
/ rol.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wełna mineralna marki Isover nadaje się do wykorzystania jako element izolacji cieplnej na powierzchniach poddaszy użytkowych i nieużytkowych, konstrukcji szkieletowych, stropów wentylowanych oraz podłóg. Wykonana jest ze szklanych włókien, które posiadają wysoce ognioodporne właściwości, zapewniające ograniczenie strat podczas pożaru. Oszczędzajmy energię - Dodatkowe ocieplenia może przyczynić się do zmniejszenia strat ciepła przez ściany, dach, okna i drzwi, co może pomóc w zmniejszeniu zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Wełna mineralna Isover to uniwersalny produkt formowany w maty i przeznaczony do izolacji cieplnej budynków. Jego wymiary sprawiają, że nadaje się do wykorzystania na powierzchniach poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropów wentylowanych, podłóg oraz konstrukcji szkieletowych – drewnianych oraz stalowych. Wełna wykonana jest z włókniny szklanej, która dzięki swojej strukturze jest ognioodporna i tym samym zapewnia bezpieczeństwo, zatrzymując rozprzestrzeniający się ogień w pomieszczeniu. Kolejną właściwością jest doskonała izolacja akustyczna – wełna tłumi odgłosy z zewnątrz, zwiększając poczucie komfortu i prywatności na Twojej posesji. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania przyczynisz się do poprawy kondycji środowiska naturalnego, ponieważ produkt poprzez zatrzymywanie ciepła w pomieszczeniu zmniejsza również emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Opakowanie jest bardzo poręczne, więc z łatwością przetransportujesz wełnę na miejsce budowy.

    • Dobre właściwości termiczne
    • Tłumi hałas
    • Naturalna wełna mineralna z włókna szklanego

    Specyfikacja techniczna

    Długość (m)6.15m
    Szerokość (m)1.2m
    Grubość produktu150mm
    Waga produktu12.18kg
    Pokrycie7.38m²
    MateriałWełna szklana
    Przewodność cieplna0.04W/m²K
    Wartość R (opór cieplny)3.75m²K/W
    Kod produktu5901644641039