icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 28.05 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wełna mineralna

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja cieplna

Strzałka w prawo

Wełna mineralna

Strzałka w prawo

Wełna Isover KT40 200 mm 5,52 m2

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wełna Isover KT40 200 mm 5,52 m2
Strzałka w prawo
41,48
/ m²
228,97
/ rol.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wełna Isover KT40 nadaje się do wykorzystania na różnych powierzchniach jako system dociepleń. Sprawdzi się w roli izolacji poddaszy, podłóg, stropodachów wentylowanych, stropów pomiędzy legarami oraz drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych. Wykonana jest z włókien szklanych, które charakteryzują się wysoką klasą ognioodporności, zapobiegając rozprzestrzenianiu się ognia w budynku.

  Cechy i zalety

  Wełna mineralna marki Isover z serii KT40 to uniwersalne i praktyczne rozwiązanie, jeśli szukasz sposobu na efektywne docieplenie budynku. Nadaje się do wykorzystania jako element izolacji termicznej zarówno poddaszy użytkowych i nieużytkowych, jak i podłóg, stropów pomiędzy legarami, a także drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych. Wykonana jest z włókna szklanego o zwartej strukturze, dzięki czemu zachowuje trwałość i stanowi świetną barierę ognioodporną, zapobiegającą rozprzestrzenianiu się ognia w budynku. Dodatkowo jest również doskonałą barierą akustyczną tłumiącą wszelkie dźwięki z zewnątrz, dlatego zapewnia Ci komfortowe warunki do odpoczynku w domowym zaciszu. Mata minimalizuje ilość uciekającego z budynku ciepła, ogranicza również emisję dwutlenku węgla do atmosfery, więc stosując ją, przyczyniasz się do poprawienia stanu środowiska naturalnego.

   Specyfikacja techniczna

   Pokrycie5.52m²
   Typ opakowaniarol.
   MateriałWełna szklana
   Kod produktu5901644641053