Zobacz więcej Wełna mineralna

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja cieplna

Strzałka w prawo

Wełna mineralna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wełna Rockwool Rockroll Plus 150 mm 3 m2
Strzałka w prawo

Wełna Rockwool Rockroll Plus 150 mm 3 m2

36,98
/ m²
110,94
/ rol.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wełna Rockroll Plus to produkt o szerokich możliwościach wykorzystania, w związku z czym znajdzie zastosowanie w Twoim gospodarstwie domowym. Za jej pomocą zapewnisz konstrukcjom w swoim mieszkaniu idealną izolację termiczną. Produkt wykonany ze skalnej wełny mineralnej jest odporny na wilgoć oraz ogień, co czyni go wyrobem wyjątkowo trwałym. . Oszczędzajmy energię - Dodatkowe ocieplenia może przyczynić się do zmniejszenia strat ciepła przez ściany, dach, okna i drzwi, co może pomóc w zmniejszeniu zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Wełna Rockroll Plus to specjalna mata, za pomocą której będziesz w stanie samodzielne wykonać izolację termiczną pomieszczeń oraz konstrukcji w Twoim mieszkaniu. Doskonale sprawdzi się przy wykańczaniu stropodachów wentylowanych, sufitów podwieszanych, ścian działowych lub podłóg na legarach, jednocześnie nie wpływając na stabilność konstrukcji – wełna cechuje się bowiem niewielkim ciężarem. Szerokie zastosowanie tego produktu sprawia, że będziesz w stanie użyć go do swoich potrzeb. Wełna wykonana została ze skalnej wełny mineralnej, dzięki czemu jest wyjątkowo wytrzymała, odporna na wilgoć oraz niepalna – w związku z tym będzie znakomicie spełniała swoją funkcję przez długie lata. W naszej ofercie znajdziesz też inne materiały izolacyjne tej marki, więc wybierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom.

    • Najwyższa klasa niepalności A1
    • Paroprzepuszczalna – zadeklarowany parametr MU1
    • Produkt hydrofobizowany – nienasiąkliwy

    Specyfikacja techniczna

    Długość (m)1m
    Szerokość (m)0.4m
    Grubość produktu150mm
    Waga produktu12.6kg
    Pokrycie3m²
    MateriałWełna skalna
    Przewodność cieplna0.04W/m²K
    Wartość R (opór cieplny)3.75m²K/W
    Kod produktu5901193226879