Zobacz więcej Wełna mineralna

Strona główna

Strzałka w prawo

Izolacja

Strzałka w prawo

Izolacja cieplna

Strzałka w prawo

Wełna mineralna

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wełna Rockwool Rockroll Super 150 mm 3,5 m2
Strzałka w prawo

Wełna Rockwool Rockroll Super 150 mm 3,5 m2

41,98
/ m²
146,93
/ rol.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

Sprawdź wysokość rat w systemie

eRaty
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wełna Rockroll Super przeznaczona jest do samodzielnego tworzenia izolacji termicznych w Twoim mieszkaniu. Świetnie nadaje się do wykańczania poddaszy, ścianek działowych, sufitów podwieszanych oraz innych elementów konstrukcyjnych, dzięki czemu każdy użytkownik będzie mógł ją wykorzystać do swoich potrzeb. Produkt powstał ze skalnej wełny mineralnej. Oszczędzajmy energię - Dodatkowe ocieplenia może przyczynić się do zmniejszenia strat ciepła przez ściany, dach, okna i drzwi, co może pomóc w zmniejszeniu zużycie energii w domu. Więcej informacji na stronie www.castorama.pl/green-star

   Cechy i zalety

    Wełna Rockroll Super z pewnością znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym, ponieważ za jej pomocą będziesz w stanie zapewnić swoim pomieszczeniom idealną izolację termiczną. Produkt świetnie sprawdzi się podczas ocieplania poddaszy oraz stropodachów wentylowanych, drewnianych stropów belkowych, sufitów podwieszanych, ścian działowych oraz lekkich ścian osłonowych. W związku z tym, że cechuje się szerokimi możliwościami zastosowania, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Produkt wykonany został ze skalnej wełny mineralnej, która wyróżnia się doskonałą trwałością oraz odpornością na wilgoć – będzie więc znakomicie spełniał swoją funkcję przez wiele lat użytkowania, zachowując pierwotne właściwości.

    • Współczynnik przewodzenia ciepła λ=0,036 [W/mK]
    • Klasa niepalności A1

    Specyfikacja techniczna

    Długość (m)3.5m
    Szerokość (m)1m
    Grubość produktu150mm
    Waga produktu21kg
    Pokrycie3.5m²
    MateriałWełna skalna
    Przewodność cieplna0.036W/m²K
    Wartość R (opór cieplny)4.17m²K/W
    Kod produktu5901193233365