Zobacz więcej Węże do wody

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Węże elastyczne

Strzałka w prawo

Węże do wody

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wężyk do hydroforu W1" x Z1" 40 cm

Wężyk do hydroforu W1" x Z1" 40 cm

74,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Stosując praktyczny wężyk bez trudu zamontujesz różne urządzenia sanitarne w Twojej łazience lub kuchni. Jego montaż cechuje się prostotą, co sprawia, że poradzi z nim sobie nawet niedoświadczony majsterkowicz. Wykonanie z gumy i stali nadaje elementowi trwałość oraz wytrzymałość mechaniczną – dzięki temu może Ci on służyć przez lata.

   Cechy i zalety

    Wykorzystanie praktycznego wężyka umożliwi Ci prawidłowe zamontowanie różnych urządzeń sanitarnych w Twojej kuchni lub łazience. Element nie wymaga stosowania skomplikowanych narzędzi podczas montażu – wykonanie pracy nie powinno zatem sprawić problemów nawet początkującemu majsterkowiczowi. Produkt będzie Ci z powodzeniem służyć przez długie lata, ponieważ wykonano go przy użyciu trwałych materiałów. Posiada on wewnętrzną rurkę wytworzoną z odpornej na urazy mechaniczne gumy oraz stalowy oplot, który jest odporny na korodowanie wskutek kontaktu z wilgotnym otoczeniem. Nakrętki wężyka zostały starannie zabezpieczone gumowymi uszczelkami. Dzięki temu produkt nie będzie przeciekać podczas dystrybuowania wody czy też innych cieczy.

     Specyfikacja techniczna

     Średnica produktu25mm
     Liczba warstw1
     Maksymalna temperatura robocza110°C
     Maksymalne ciśnienie robocze20bar
     Oplot przewoduTak
     MateriałEPDM i stal
     Opis warstwy zewnętrznejStal nierdzewna
     Kod produktu5908313193028