Zobacz więcej Pozostałe akcesoria do samochodu

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wężyk giętki Vorel do smarownic 300 mm

Wężyk giętki Vorel do smarownic 300 mm

9,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Chcesz wyposażyć swój garaż w praktyczne akcesoria umożliwiające łatwe majsterkowanie przy samochodzie? Przyda Ci się proponowany wężyk do smarownicy – wraz z nią pozwoli na sprawne rozprowadzenie smaru w czasie naprawiania pojazdu. Część stworzona z metalu oraz gumy przez długi czas zachowa odporność na przerywanie się.

   Cechy i zalety

    W Twoim warsztacie brakuje odpowiednich narzędzi do łatwego rozprowadzenia smaru? Proponowany wężyk to element smarownicy umożliwiający prawidłową dystrybucję preparatu – przyda się w większości przydomowych garaży. W czasie jego produkcji wykorzystano metal oraz gumę, dzięki czemu element jest odporny na uszkodzenia mechaniczne – jest to ważne w przypadku akcesoriów użytkowanych w warsztatach. Giętki element z pozwala na przeprowadzenie zaplanowanych prac nawet w trudno dostępnych miejscach. Praktyczny wężyk znajdzie zastosowanie zarówno w profesjonalnych zakładach naprawczych, jak też w garażach zwykłych majsterkowiczów. Chcesz stworzyć funkcjonalną strefę przeprowadzania drobnych prac serwisowych przy pojeździe? Sprawdź ofertę i zaopatrz się w proponowany wężyk!

     Specyfikacja techniczna

     MarkaVorel
     KolorMix
     MateriałGuma i metal
     Kod produktu5906083780677