Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro 7 l mix kolorów
Strzałka w prawo

Wiadro 7 l mix kolorów

29,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wiadro metalowe to element, który posłuży Ci do łatwego transportowania wody czy sypkich materiałów. Trwały pojemnik wykorzystasz zarówno w domu, jak i na gospodarstwie. Dzięki malowanej powierzchni, element może pełnić rolę niebanalnej osłonki na rośliny czy kwiaty. Jeśli poszukujesz modeli w większych rozmiarach, skorzystaj z naszej oferty.

   Cechy i zalety

    Wiadro stalowe sprawdzi się w każdym gospodarstwie domowym. Produkt posłuży Ci do przeniesienie piasku, drewna czy wody. Możesz go wykorzystać do użytku domowego, jak i gospodarczego. Będzie niezastąpionym elementem na budowie czy podczas prac w ogrodzie. Pojemnik został wykonany z mocnego materiału, jakim jest stal. Dzięki temu nie ulegnie uszkodzeniu i posłuży Ci przez długi czas. Produkt nadaje się także do wykorzystania jako osłonka do dużych doniczek – wiadro zostało wykończone w kilku kolorach, dlatego będzie uatrakcyjniało wygląd kwiatów i wzbogaci aranżację ogrodu czy wystrój tarasu. Model znajdziesz w kilku odcieniach: żółtym, czarnym, czerwonym, białym oraz niebieskim. Jeśli poszukujesz wiader ocynkowanych, także znajdziesz je w naszym asortymencie.

    • Wiadra malowane mogę służyć jak ozdobna osłonka do doniczek

    Specyfikacja techniczna

    KolorDo wyboru: biały, czarny, czerwony, niebieski, żółty
    MateriałStal
    Materiał uchwytuMetal
    Pojemność7L
    Kod produktu5905620016194