icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo

Wiadro glazurnicze Comensal z rolkami

Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro glazurnicze Comensal z rolkami
Strzałka w prawo
99,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wiadro przyda Ci się podczas wykonywania prac glazurniczych. Zostało wyposażone w rolki, dzięki czemu z łatwością usuniesz z gąbki nadmiar wody. Jest niezwykle solidne, więc z powodzeniem możesz napełnić je po brzegi. Posiada uchwyt, można je zatem wygodnie przenosić. Proponujemy też inne produkty, które ułatwią Ci wykonywanie prac glazurniczych.

  Cechy i zalety

  Wiadro to produkt, który umożliwia szybkie i sprawne wykonywanie prac glazurniczych, za sprawą czego jest często stosowane podczas różnych remontów. Jest niezwykle praktyczne, ponieważ zostało wyposażone w rolki, które ułatwiają usuwanie nadmiaru wody z gąbki. Posiada także wygodny uchwyt, zatem przenoszenie wiadra przebiega sprawnie i szybko – co zwiększa wydajność Twojej pracy. Możesz bez obaw napełnić je po brzegi, gdyż jest niezwykle wytrzymałe. Przyda się nie tylko firmom remontowo-budowlanym, ale też osobom, które zmierzają samodzielnie wykończyć swoje wnętrza. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz też inne rodzaje tego produktu, dzięki czemu możesz z łatwością wybrać model spełniający Twoje potrzeby.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaComensal
   KolorCzarny, niebieski
   MateriałTworzywo sztuczne, guma, gąbka i stal
   Pojemność24L
   Kod produktu5902060007171