Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro ocynkowane 15 l

Wiadro ocynkowane 15 l

46,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wiadro ocynkowane sprawdzi się znakomicie w każdym gospodarstwie domowym. Znajdzie ono szerokie zastosowanie podczas prac porządkowych czy remontowych i znacząco ułatwi Ci przenoszenie różnych sypkich materiałów budowlanych. Wiadro wykonano solidnie, dlatego jest wytrzymałe i z pewnością będzie Ci służyło w dobrym stanie przez długi czas.

   Cechy i zalety

    Wiadro ocynkowane to produkt, jakiego nie może zabraknąć w żadnym gospodarstwie domowym. Będzie Ci ono niezwykle przydatne zarówno podczas różnego rodzaju prac porządkowych prowadzonych w domu czy na działce, jak i np. w trakcie remontu. Będziesz mógł w nim przenosić lub przechowywać różnego rodzaju materiały sypkie lub ciecze, dzięki czemu znacznie usprawnisz wykonywane przez siebie prace. Wiadro charakteryzuje się znaczną wytrzymałością, dlatego będzie przydatne przez długi czas. Dodatkowo posiada ono poręczny uchwyt, dzięki któremu możesz je wygodnie przenosić z miejsca na miejsce. W naszej ofercie znajdziesz również wiele innych wiader, które mogą Ci się przydać w gospodarstwie domowym, dlatego zapoznaj się z pozostałym asortymentem.

     Specyfikacja techniczna

     KolorOcynk
     MateriałStal
     Materiał uchwytuStal
     Pojemność15L
     PowłokaOcynkowany
     Kod produktu5905620015265