icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo

Wiadro Prosperplast 16 l czarne z lejkiem

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro Prosperplast 16 l czarne z lejkiem
15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wiadro przyda się w każdym domu, ogrodzie, czy zakładzie produkcyjnym. Przeznaczone jest do komfortowego przechowywania oraz przenoszenia różnych akcesoriów, czy roztworów. Wyposażone jest w wygodny uchwyt, a zatem przeniesiesz je z łatwością, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Będzie służyć Ci przez długi czas, ponieważ zostało wykonane z materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników biologicznych.

  Cechy i zalety

  Wiadro to produkt, który umożliwia wygodne przechowywanie oraz przenoszenie rozmaitych akcesoriów, produktów, substancji, czy roztworów. Przyda się nie tylko w gospodarstwie domowym, ale też w ogrodzie lub w zakładzie przemysłowym. Posiada lejek, dzięki czemu z łatwością opróżnisz je z substancji w stanie ciekłym. Możesz przenosić je sprawnie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba – posiada bowiem wygodny uchwyt. Powstał z materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników biologicznych, wobec czego będzie służył Ci przez długi czas. Stosowany jest często w ogrodach, np. podczas podlewania roślin. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje wiader, więc możesz z łatwością wybrać model najlepiej spełniający Twoje oczekiwania.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaProsperplast
   KolorCzarny
   Materiał uchwytuMetal
   MateriałTworzywo sztuczne
   Pojemność16L
   Kod produktu5905197155685