icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo

Wiadro Prosperplast 20 l czarne z lejkiem

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro Prosperplast 20 l czarne z lejkiem
15,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wiadro to produkt, który umożliwia komfortowe przechowywanie oraz przenoszenie rozmaitych roztworów, akcesoriów, a także produktów – za sprawą tego stosowane jest często w ogrodach lub zakładach przemysłowych. Posiada lejek, więc sprawnie opróżnisz je z substancji w stanie ciekłym. Proponujemy różne rodzaje tego produktu.

  Cechy i zalety

  Wiadro przeznaczone jest do wygodnego przechowywania oraz przenoszenia rozmaitych akcesoriów, roztworów, czy produktów – przyda się zatem w każdym gospodarstwie domowym, ogrodzie, jak również zakładzie przemysłowym. Cechuje się długotrwałą żywotnością, gdyż zostało wykonane z materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników biologicznych. Posiada wygodny uchwyt, więc przeniesiesz je sprawnie, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Sprawnie opróżnisz je z substancji w stanie ciekłym, ponieważ wyposażone jest w lejek – dzięki temu sprawdzi się np. podczas podlewania roślin. Rozmiar wiadra możesz z powodzeniem dostosować do indywidualnych potrzeb, gdyż w proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje tego produktu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaProsperplast
   KolorCzarny
   Materiał uchwytuMetal
   MateriałTworzywo sztuczne
   Pojemność20L
   Kod produktu5905197155692