icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 11.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Narzędzia remontowe

Strzałka w prawo

Wiadra

Strzałka w prawo

Wiadro Prosperplast 5 l czarne

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro Prosperplast 5 l czarne
5,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wiadro przyda się nie tylko w domu, ale też w ogrodzie, a nawet zakładzie przemysłowym. Przeznaczone jest do komfortowego przenoszenia oraz przechowywania różnych akcesoriów, preparatów, czy składników. Często stosowane jest podczas zbiorów, jako pojemnik na warzywa lub owoce. W proponowanej przez nas ofercie znajdziesz różne rodzaje wiader.

  Cechy i zalety

  Wiadro to produkt przeznaczony do użytku domowego, przemysłowego, gospodarczego, a także budowlanego. Umożliwia zarówno sprawne przenoszenie, jak też przechowywanie różnych akcesoriów, składników, czy produktów. Wykonane zostało z materiału odpornego na działanie szkodliwych czynników, jak np. wilgoć, czy skrajne temperatury, dzięki czemu będzie służyć Ci przez długi czas. Stosowane jest często w ogrodach, np. podczas zbiorów. Umożliwia ono również komfortowe przygotowywanie oraz przenoszenie masy gipsowej, co znacznie usprawnia prace budowlano-remontowe. W proponowanym przez nas asortymencie znajdziesz różne rodzaje tego produktu, dzięki czemu możesz z powodzeniem wybrać wiadro najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   MarkaProsperplast
   KolorCzarny
   Materiał uchwytuMetal
   MateriałTworzywo sztuczne
   Pojemność5L
   Kod produktu5905197155708