Zobacz więcej Mopy i wiadra

Strona główna

Strzałka w prawo

Utrzymanie porządku

Strzałka w prawo

Mopy i wiadra

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiadro Vileda Ultramax
Strzałka w prawo

Wiadro Vileda Ultramax

61,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Do swojego mopa płaskiego z serii Ultra Max dopasujesz prezentowane wiadro – jest całkowicie przystosowane do współpracy z tym modelem, zapewniając Ci doskonałe efekty i wygodę pracy. Jego sito zostało ulepszone tak, abyś zyskał pewność, że materiał jest całkowicie wyciśnięty, co ogranicza pozostawianie mokrych smug na podłodze.

   Cechy i zalety

    Elementem, który dopełni Twojego zestawu do czyszczenia podłóg na mokro z serii Ultra Max, jest specjalne wiadro. Zostało ono idealnie przystosowane do tego modelu, dzięki czemu możesz mieć pewność, że komplet jest dopasowany i skuteczny. Wiadro jest wyposażone w ulepszony wyciskacz, za pomocą którego wygodnie, ale i dokładnie wyżmiesz mopa. Taki system pozwoli Ci szybko uzyskać efekt idealnie czystej i suchej posadzki, minimalizując ryzyko poślizgnięcia się czy powstawania brudnych zacieków i śladów po butach. Wiadro z serii Ultra Max wraz z dopasowanym mopem przyda Ci się zarówno w domu, jaki i do utrzymywania w czystości podłóg w innych budynkach – biurowych, przemysłowych czy użyteczności publicznej. Dzięki specjalnemu uchwytowi na drążek artykuł ten jest funkcjonalny i zapewnia Ci wygodne przechowanie zestawu.

    • Ulepszone sito, w którym mop wyciskany jest w dwóch płaszczyznach, pozwala na kontrolę wilgotności mopa i w razie potrzeby ogranicza ją do minimum

    Specyfikacja techniczna

    MarkaVileda
    Długość produktu370mm
    Szerokość produktu290mm
    Wysokość produktu290mm
    W zestawiewiadro z wyciskaczem
    MateriałTworzywo sztuczne
    Kod produktu4023103201415