Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieko kuwety malarskiej GoodHome 18 cm
Strzałka w prawo

Wieko kuwety malarskiej GoodHome 18 cm

14,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieko kuwety malarskiej GoodHome to szczelne zamknięcie, które ułatwia przechowywanie i przenoszenie pojemnika w inne miejsce. Pokrywa została wykonana z tworzywa wysokiej jakości. Bez problemu dopasujesz ją do odpowiedniego rozmiaru kuwety. W sklepie Castorama znajdziesz także inne akcesoria malarskie, które pozwolą Ci sprawnie zakończyć prace wykończeniowe.

   Cechy i zalety

    Nowoczesne i solidne wieko kuwety malarskiej GoodHome 18 cm to uzupełnienie zestawu do prowadzenia prac wykończeniowych. Produkt został wykonany z tworzywa sztucznego i ma szczelną konstrukcję. Dzięki niemu zamkniesz zawartość kuwety w celu przeniesienia emulsji w inne miejsce. Pokrywa przyda się również do przechowywania pojemnika. Jest łatwa w użytkowaniu i bardzo trwała. Dzięki temu posłuży Ci przez długi czas. Wieko kuwety malarskiej GoodHome ma specjalne wgłębienie na krawędziach, które umożliwi precyzyjne zamknięcie dwóch elementów. W sklepie Castorama znajdziesz również inne akcesoria malarskie, które warto mieć w swoim wyposażeniu. Dzięki nim bez problemu poradzisz sobie z każdym etapem prac wykończeniowych.

    • Można łączyć z kuwetą malarską 190 mm. Dokładne uszczelnienie pozwala wstrzymać prace nawet na 7 dni bez ryzyka wyschnięcia farby
    • Dzięki tej innowacyjnej pokrywie, umożliwiającej rozłożenie pracy w czasie, nie trzeba myć przyborów między nakładaniem kolejnych warstw, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek. Po zamocowaniu zapewnia szczelne zamknięcie i pozwala wstrzymać prace malarskie na okres do 7 dni

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuKuweta malarska i pokrywka do pojemnika na farbę
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaGoodHome
    Grubość produktu1.5mm
    Szerokość produktu250mm
    Wysokość produktu25mm
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorSzary
    MateriałTworzywo sztuczne
    KompatybilnośćProdukt kompatybilny z kuwetą malarską 180 mm i pojemnikami o pojemności 8 l i 12 l
    Kod produktu5059340016832