Zobacz więcej Kuwety i kratki

Strona główna

Strzałka w prawo

Malowanie

Strzałka w prawo

Narzędzia malarskie

Strzałka w prawo

Kuwety i kratki

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieko kuwety malarskiej GoodHome 23 cm
Strzałka w prawo

Wieko kuwety malarskiej GoodHome 23 cm

19,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieko kuwety malarskiej GoodHome zostało wykonane z tworzywa sztucznego wysokiej jakości. Pozwala szczelnie zamknąć pojemnik, dzięki czemu nie zbierają się w nim zabrudzenia. Element jest łatwy w obsłudze i dopasujesz go do odpowiedniej kuwety, którą znajdziesz w naszej ofercie. Sprawdź nasz asortyment i wybierz wszelkie niezbędne akcesoria do prac remontowych.

   Cechy i zalety

    Kompletujesz przydatne produkty malarskie? Wieko kuwety malarskiej GoodHome 23 cm umożliwi Ci szczelne zamknięcie pojemnika. To niezbędny element, jeśli chcesz zabezpieczyć na chwilę farbę podczas przenoszenia jej w inne miejsce. Ponadto użyjesz jej do zamknięcia kuwety, jeśli nie będzie użytkowana. Wieko kuwety malarskiej GoodHome wyprodukowano z tworzywa sztucznego. Ma specjalny kształt, który umożliwia solidne zabezpieczenie pojemnika. Materiał jest odporny na uszkodzenia, dzięki czemu posłuży Ci wiele lat. Wieko dopasujesz do kuwety o rozmiarze dwudziestu trzech centymetrów. Wszystkie niezbędne akcesoria malarskie znajdziesz w naszym asortymencie. Przygotuj się do prac wykończeniowych w najlepszy możliwy sposób.

    • Można łączyć z kuwetą malarską 240 mm. Dokładne uszczelnienie pozwala wstrzymać prace nawet na 7 dni bez ryzyka wyschnięcia farby
    • Dzięki tej innowacyjnej pokrywie, umożliwiającej rozłożenie pracy w czasie, nie trzeba myć przyborów między nakładaniem kolejnych warstw, co pozwala zaoszczędzić czas i wysiłek. Po zamocowaniu zapewnia szczelne zamknięcie i pozwala wstrzymać prace malarskie na okres do 7 dni

    Specyfikacja techniczna

    Typ produktuPokrywka do kuwety malarskiej
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Rodzaj opakowaniaSztuka
    MarkaGoodHome
    Grubość produktu1.5mm
    Szerokość produktu315mm
    Wysokość produktu25mm
    Grupa kolorystycznaSzary
    KolorSzary
    MateriałTworzywo sztuczne
    KompatybilnośćProdukt kompatybilny z kuwetą malarską 230 mm
    Kod produktu5059340016849