Zobacz więcej Wiertła do metalu

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Wiertła do metalu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiertło HSS Universal fit 13 mm

Wiertło HSS Universal fit 13 mm

26,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wiertło przeznaczone jest do zamocowania przy elektronarzędziu, ponieważ wraz z nim umożliwia wykonywanie precyzyjnych otworów w twardych podłożach – część przyda się podczas prac remontowych, naprawczych, a także dekoracyjnych. Wyprodukowane zostało z polerowanej stali szybkotnącej, więc szybko wnika w głąb metalu, drewna lub płyt gipsowych. Proponujemy również bogatą gamę wiertarek.

   Cechy i zalety

    Wiertło przyda się podczas prac remontowych w większości mieszkań – element przeznaczony jest do zamocowania przy elektronarzędziu, ponieważ wraz z nim umożliwia wykonywanie otworów w twardych podłożach. Część z powodzeniem dopasujesz do własnych potrzeb, gdyż nadaje się do wykorzystania podczas tworzenia konstrukcji z metalu, drewna, a także płyt gipsowych. Charakteryzuje się długotrwałą żywotnością – element z polerowanej stali zachowuje odporność na pęknięcia podczas kontaktu z twardym podłożem. Zamocujesz go przy wiertarce z łatwością, ponieważ czynność ta nie wymaga posługiwania się skomplikowanymi narzędziami. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne akcesoria użytkowane podczas prac warsztatowych, dlatego z powodzeniem skompletujesz produkty najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaUniversal
     Liczba sztuk1
     MateriałStal szybkotnąca (HSS)
     Typ wiertłaDo metalu
     Typ trzonkaOkrągły
     Średnica ostrza13mm
     Średnica produktu13mm
     Długość produktu151mm
     Waga produktu110g
     NormaDIN 338
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Kod produktu3663602807445