Zobacz więcej Wiertła do metalu

Strona główna

Strzałka w prawo

Narzędzia i sprzęt

Strzałka w prawo

Elektronarzędzia

Strzałka w prawo

Wiertła i bity

Strzałka w prawo

Wiertła do metalu

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wiertło HSS Universal fit 15 mm

Wiertło HSS Universal fit 15 mm

47,98
/ szt.

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wiertło znajdzie zastosowanie w większości przydomowych warsztatów, ponieważ przeznaczone jest do użytkowania wraz z wiertarką – taki zestaw umożliwia tworzenie otworów w metalu, drewnie lub płytach gipsowych. Produkt wykonany ze stali wyróżnia się doskonałą żywotnością. W proponowanej ofercie znajdziesz również inne rodzaje wierteł.

   Cechy i zalety

    Wiertło przyda się w większości przydomowych warsztatów, a także podczas prac budowlanych, ponieważ wraz z wiertarką pozwala na tworzenie otworów w twardych podłożach – jest niezbędnym narzędziem podczas łączenia rozmaitych elementów. Uniwersalny model doskonale nadaje się do zastosowania zarówno na metalu, jak też drewnie lub płytach gipsowych. Będzie służył Ci przez długi czas – wyprodukowany został z polerowanej stali, co gwarantuje mu odporność na zniekształcenia podczas styczności z twardymi podłożami. Wiertło stosowane wraz z elektronarzędziem umożliwi Ci szybkie przeprowadzanie prac montażowych. W proponowanym asortymencie dostępne są również inne rodzaje tego produktu, zatem wybierzesz wersję o zakresie wiercenia najlepiej odpowiadającym Twoim oczekiwaniom.

     Specyfikacja techniczna

     MarkaUniversal
     Liczba sztuk1
     MateriałStal szybkotnąca (HSS)
     Typ wiertłaDo metalu
     Typ trzonkaOkrągły
     Średnica ostrza15mm
     Średnica produktu15mm
     Długość produktu169mm
     Waga produktu167g
     NormaDIN 338
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     Kod produktu3663602807469