Zobacz więcej Złącza ciesielskie

Strona główna

Strzałka w prawo

Drewno i płyty

Strzałka w prawo

Drewno konstrukcyjne

Strzałka w prawo

Złącza ciesielskie

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak do belki Simpson 100 x 140 mm

Wieszak do belki Simpson 100 x 140 mm

23,48
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Przy użyciu proponowanego złącza ciesielskiego sprawnie poradzisz sobie ze wzmocnieniem wielu konstrukcji. Dzięki wykorzystaniu tego wytrzymałego wieszaka będziesz mógł połączyć ze sobą m.in. drewniane belki. Do wykonania produktu użyto stali ocynkowanej metodą ogniową Sendzimira, co nadało wieszakowi właściwości antykorozyjne.

   Cechy i zalety

    Myśląc o stworzeniu dachu, zadajesz sobie pytanie, w jaki sposób połączyć dwa elementy więźby, aby uzyskać wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję? Warto w tym celu zastosować prezentowane złącze ciesielskie w postaci wieszaka do belki, który pod względem wytrzymałości spełni Twoje wymagania. Dzięki niemu będziesz mógł uzyskać kilkukrotnie wyższą nośność połączenia niż w przypadku wykorzystania gwoździa czy nawet wkrętu ciesielskiego. Za pomocą oferowanego elementu połączysz ze także sobą inne części wykonane z drewna, materiałów drewnopochodnych bądź z betonu, co jest możliwe dzięki dodatkowym otworom o większej średnicy. Stal ocynkowana metodą ogniową Sendzimira sprawia, że wieszak wyróżnia się odpornością na pojawienie nie korozji. Jeśli potrzebujesz elementu w innym rozmiarze, z łatwością odnajdziesz go wśród naszego asortymentu. Zapraszamy!

    • Pełne gwoździowanie dla wszystkich szerokości wieszaków belki
    • Węższe elementy boczne (skrzydełka)
    • Otwór montażowy
    • Nośności dla wszystkich szerokości wieszaków belki
    • Nośności dla kotwienia w betonie
    • Dostępne różne rozmiary

    Specyfikacja techniczna

    MateriałStal
    PowłokaOcynkowany
    Kod produktu3523140989914