icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową
icon
Najbliższa niedziela 4.06 jest niedzielą niehandlową

Zobacz więcej Haki i uchwyty

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogród i otoczenie

Strzałka w prawo

Uprawa i ochrona roślin

Strzałka w prawo

Doniczki i osłonki

Strzałka w prawo

Akcesoria doniczkowe

Strzałka w prawo

Haki i uchwyty

Strzałka w prawo

Wieszak doniczkowy Iwag czarny

icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak doniczkowy Iwag czarny
4,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

Wieszak doniczkowy Iwag czarny to przydatny element, który pozwoli Ci zawiesić donicę z kwiatami. Dzięki niemu zaoszczędzisz miejsce na półce oraz parapecie. Pomoże Ci udekorować kwiatami balustrady oraz wykorzystać inne przestrzenie. Pasuje do prostokątnych donic w różnorodnej stylistyce. Wykonany jest z tworzywa sztucznego.

  Cechy i zalety

  Wieszak doniczkowy Iwag czarny to prosta, ale niezwykle przydatna rzecz. Na pewno przypadnie do gustu niejednemu miłośnikowi ogrodnictwa. Wykonany jest z bardzo trwałego tworzywa sztucznego. Możesz mieć więc pewność, że utrzyma nawet ciężkie donice. W przeciwieństwie do metalowych odpowiedników nie ma możliwości, żeby zardzewiał. Z jego pomocą stworzysz wyjątkowe kwiatowe kompozycje. Możesz zawiesić go na balustradzie balkonowej lub na rurce wewnątrz pomieszczenia. Wieszak doniczkowy Iwag ma czarny kolor, dlatego z łatwością dopasuje się do większości donic. Jest na tyle cienki, że niemalże nie rzuca się w oczy. Na pewno nie będzie odwracał uwagi od kolorystyki kwiatów. Od razu możesz dobrać do niego donicę z naszego asortymentu.

   Specyfikacja techniczna

   Typ opakowaniaszt.
   KolorCzarny
   Kod produktu5905197141138