Zobacz więcej Wieszaki i stojaki do grzejników

Strona główna

Strzałka w prawo

Ogrzewanie

Strzałka w prawo

Grzejniki

Strzałka w prawo

Akcesoria grzejnikowe

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak na grzejnik GoodHome Lozon chrom

Wieszak na grzejnik GoodHome Lozon chrom

10,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieszak na grzejnik Lozon chrom to element, dzięki któremu zyskasz dodatkową przestrzeń do przechowywania ręczników i ściereczek. Zamocujesz go w łazience lub toalecie. Produkt został zaprojektowany i wykonany z myślą o Twojej wygodzie. Zajrzyj do naszej oferty i sprawdź, jakie wersje kolorystyczne proponuje seria Lozon. Wybierz interesujący kolor, który podkreśli aranżację pomieszczenia.

   Cechy i zalety

    Małe elementy sprawiają, że przestrzeń jest funkcjonalna i dobrze uporządkowana. Wieszak na grzejnik Lozon chrom z powodzeniem sprawdzi się w każdej łazience. Zamocujesz go bez ingerencji w strukturę grzejnika. Dzięki temu unikniesz klejenia i wiercenia otworów. Solidny zaczep będzie trzymał się nawet pod ciężarem mokrego ręcznika. Udźwig produktu wynosi aż trzy kilogramy. Zawiesisz na nim ręcznik lub ściereczkę, które jednocześnie będą na wyciągnięcie Twojej ręki. Wieszak na grzejnik Lozon chrom wykonany został z tworzywa ABS, które jest wysoce odporne na zarysowania oraz uszkodzenia. Solidna i ergonomiczna budowa jest gwarancją długoletniego użytkowania. Produkt pełni również rolę dekoracyjną. Chromowany kolor świetnie sprawdzi się w łazience urządzonej w stylu klasycznym lub współczesnym.

     Specyfikacja techniczna

     Wysokość produktu115mm
     Maksymalne obciążenie3kg
     Rodzaj opakowaniaSztuka
     MateriałTworzywo ABS
     KolorSrebrny
     Grupa kolorystycznaSrebrny
     Kod produktu3663602675525