Zobacz więcej Wieszaki i stojaki na rowery

Strona główna

Strzałka w prawo

Garaż i warsztat

Strzałka w prawo

Akcesoria do rowerów

Strzałka w prawo
Strzałka w lewo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak podsufitowy na rower
Strzałka w prawo

Wieszak podsufitowy na rower

74,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wieszak rowerowy służy do mocowania roweru pod sufitem w dowolnym pomieszczeniu – piwnicy, schowku lub pokoju. Pozwala na znaczną oszczędność miejsca. Element przytwierdza się do sufitu mocnymi śrubami i kołkami, dzięki czemu jest wytrzymały na obciążenia. Wieszak został wykonany z odpornego na uszkodzenia mechaniczne materiału pokrytego uniwersalnym, czarnym kolorem.

   Cechy i zalety

    Wieszak rowerowy służy do przytwierdzenia pod sufitem. Jego zastosowanie zapewni oszczędność miejsca w pokoju czy garażu – polecany jest w szczególności do pomieszczeń o niewielkim metrażu. Solidne uchwyty, które zostały wykonane z metalu, sprawią, że rower będzie pewnie wisiał – elementy zamocowania są wytrzymałe na duże obciążenia, więc możesz ich używać do mocowania rowerów aluminiowych i wykonanych z innych materiałów. W zestawie znajduje się system bloczków do zaczepienia do sufitu oraz element do zabezpieczenia sznurka, który należy przykręcić do ściany. Produkt umożliwia szybkie umieszczenie roweru pod sufitem. Czarny kolor wieszaka jest uniwersalny. Produkt mocuje się do sufitu za pomocą śrub i kołków. W naszej ofercie dostępne są także wieszaki mocowane do ściany oraz uchwyty do nart.

    • Pozwala zaoszczędzić miejsce
    • Maksymalne obciążenie 20 kg
    • Przeznaczony do sufitów do 4 m wysokości

    Specyfikacja techniczna

    Rozmiary otworu6 mm
    Maksymalne obciążenie20kg
    W zestawieŚruby, kołki, instrukcja montażu
    KolorCzarny
    MateriałStal
    Kod produktu5907439179411