Zobacz więcej Wieszaki mocowane

Strona główna

Strzałka w prawo

Garderoba

Strzałka w prawo

Akcesoria do garderoby

Strzałka w prawo

Wieszaki mocowane

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wieszak żabka Gamet tworzywo pomarańczowy

Wieszak żabka Gamet tworzywo pomarańczowy

14,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Takiego rodzaju wieszak sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Możesz na nim powiesić dowolny element stroju dziecka. Przyda się też jako miejsce do wieszania tornistra po powrocie ze szkoły. Wesoły kolor ożywi wnętrze. Będzie się dobrze komponował z bajkowymi akcentami wyposażenia pokoju. Wieszak możesz umieszczać na ścianie pojedynczo lub wybrać kilka w różnych kolorach.

   Cechy i zalety

    W pokoju dziecięcym każdy detal powinien być dostosowany do wieku i upodobań dziecka. Taki kolorowy element ożywi wnętrze i wprowadzi do niego pozytywny nastrój. Zawiera miejsce na różne części garderoby, w tym dłuższy wieszak na czapkę czy szkolny tornister. Dzięki niemu fragmenty stroju czy wyposażenia ucznia nie zgubią się w pokoju. Wieszak możesz montować pojedynczo lub umieszczać na ścianie po kilka w tym samym lub różnych kolorach. Do montażu wystarczą zwykłe śruby. Wieszak z tworzywa łatwo wyczyścisz przy pomocy zwykłej szmatki, więc sprzątanie nie będzie uciążliwe. Jeśli szukasz też innego rodzaju mebli i akcesoriów niezbędnych w pokoju dziecięcym, zobacz na stronie Castoramy, jakie modele są w ofercie, a następnie wybierz ten, który najlepiej pasuje do pokoju Twojego dziecka.

    • Kolorystycznie ożywi każde pomieszczenie dziecięce
    • Wyposażony w długie ramię np. na czapkę

    Specyfikacja techniczna

    KolorPomarańczowy
    Liczba sztuk w opakowaniu1
    Liczba zaczepów2
    Maksymalne obciążenie3kg
    MateriałTworzywo sztuczne
    Sposób montażuWkręt
    Kod produktu5901304481746