Zobacz więcej Wkłady filtrujące

Strona główna

Strzałka w prawo

Hydraulika

Strzałka w prawo

Uzdatnianie wody

Strzałka w prawo

Wkłady filtrujące

Strzałka w prawo
icons.title_zoominicons.title_zoomouticons.title_zoomreset
Wkład ceramiczny Klarwod do filtra 10

Wkład ceramiczny Klarwod do filtra 10

55,98
/ szt.
z VAT 23%

Cena sugerowana

, aby uzyskać informację o cenie dla zamówienia w danym sklepie. Ceny dla zamówień w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Ładowanie
Sprawdzanie dostępności...

Szczegóły dotyczące produktu

Informacje o produkcie

  Wykorzystując wkład ceramiczny z łatwością usprawnisz działanie Twojej instalacji wodnej. Element doskonale oczyści wodę z zanieczyszczeń mechanicznych, sprawiając jednocześnie, że będzie się ona cechować neutralnym zapachem i kolorem. Produkt z powodzeniem zamontujesz samodzielnie przy użyciu prostych narzędzi z przydomowego warsztatu.

   Cechy i zalety

    Praktyczny wkład ceramiczny z pewnością znajdzie zastosowanie jako element, który usprawni działanie instalacji wodnej w Twoim domu. Produkt został wykonany z wykorzystaniem glinki ceramicznej, która odznacza się trwałością i długim czasem użytkowania. Nie musisz więc martwić się o to, że szybko straci on swoje właściwości, zmuszając Cię do zakupu nowego filtra. Element doskonale zadba o oczyszczenie Twojej wody z zanieczyszczeń mechanicznych – dzięki temu zyska ona neutralny zapach i smak. Produkt z powodzeniem zamontuje nawet początkujący majsterkowicz, nie wykorzystując do tego zbyt skomplikowanych narzędzi. Proponujemy Ci też bogaty asortyment innych akcesoriów do uzdatniania wody – może Ci on przypaść do gustu.

    • Produkt markowy o wysokiej jakości
    • Jednorodność mikronażu i filtracji sedymentacyjnej
    • Wkład specjalistyczny o stosunkowo małym przepływie polecany jako ostatni stopień do podstawowych filtrów podzlewozmywakowych (oprócz odwróconej osmozy)

    Specyfikacja techniczna

    Maksymalne ciśnienie robocze6bar
    Temperatura maksymalna30°C
    MateriałGlina
    Kod produktu5903111200480